fbpx

GAN 14 Maglev UV

94.99

Ainult 2 laos

Product price
Additional options total:
Order total:

Astuge kiirkuubiku tulevikku GAN 14 3×3 Magnetilise (MagLev) kuubikuga. See revolutsiooniline kuubik pakub hämmastavat 1,296 kohandamisseadet, pakkudes enneolematut täpsust ja kontrolli kõigile kuubiku huvilistele.

Kerge & Vastupidav:
Kaaludes vaid 70,3g, on GAN 14 MagLev kergem kui tema eelkäijad, GAN 13 ja GAN 12, tagades vaevatu käsitsemise. UV-kaetud, matistatud välimine viimistlus mitte ainult ei näe stiilne välja, vaid pakub ka paremat haardumist.

Täiustatud Tuumatehnoloogia:
Kuubikul on V6 täiustatud tuuma paigutamise süsteem 4.0, mis pakub suurepärast automaatset joondamist 15-40 kraadi vahel. See on märkimisväärne uuendus võrreldes GAN 13 ja GAN 12 mudelites olevate V5 ja V3 süsteemidega.

Magnetiline Üleolek:
88 tehases paigaldatud magneti ja 12 nurga/serva magnetseadega pakub GAN 14 MagLev kuus magnetseadet kohandatud magnetilise tunde jaoks. Magnetiline tõuketehnoloogia kõrvaldab vajaduse vedrude järele, tulemuseks kiirem pööramistunne.

Numbriline GTN Pingutussüsteem:
GAN 14 MagLev tuleb numbrilise GTN pingutussüsteemiga, mis pakub kuus erinevat seadet, võimaldades teil leida oma kuubikustiilile täiusliku pingutuse.

Kärjemuster:
Innovaatiline kärjemustriga tükkide disain tagab parema määrdeaine jaotumise, muutes teie kuubiku iga pöörde ajal sujuvaks.

Hoiustamine & Lisad:
Teie GAN 14 MagLev tuleb versioon 11 hoiukastis, hoides seda ohutult ja turvaliselt, kui seda ei kasutata.

Sulle võivad veel meeldida

Menüü