fbpx
  1. Esileht
  2. /
  3. Tooted
  4. /
  5. Tarvikud
  6. /
  7. GAN Halo Mat – Lilla

GAN Halo Mat – Lilla

13.99

Ainult 1 laos

Product price
Additional options total:
Order total:

Tutvustame GAN-i stiilset ja uuenduslikku Halo Timer Matit, mis on nüüd saadaval uues kütkestavas värvitoonis – erksav lilla. See matt on valmistatud asjatundlikult, et täiendada täiuslikult tipptasemel GAN Halo standardtaimerit, pakkudes sujuvat ja visuaalselt atraktiivset duot teie kiirkuubikuga sõitmiseks.

Ülima hoole ja detailidele tähelepanu pööratud GAN Halo Timer Mat pakub enamat kui lihtsalt esteetikat. Selle täiustatud lööke neelavad omadused tagavad polsterdatud pinna, mis minimeerib teie hinnalise kiirkuubiku kahjustamise ohtu taimeri peatamisel. Jätke hüvasti murega juhuslike libisemiste või löökide pärast, mis võivad mõjutada teie kuubi jõudlust või välimust.

Mugavuse suurendamiseks on matt läbimõeldult varustatud kahe täpselt paigutatud auguga, mis võimaldavad teil GAN Halo standardtaimeri kindlalt oma kohale kinnitada. See tagab lahendusseansside ajal stabiilsuse, võimaldades teil keskenduda ainult oma parimate aegade saavutamisele ilma segajate ja katkestusteta.

Suurendage oma kiirkuubiku kogemust GANi erakordse Halo Timer Matiga. On aeg täiustada oma oskusi, kaitsta oma kuubikut ja teha julge avaldus selle võiduka stiili ja funktsionaalsuse kombinatsiooniga.

Sulle võivad veel meeldida

Menüü