fbpx
  1. Esileht
  2. /
  3. Kasutustingimused

Kasutustingimused

ÜLEVAADE

Antud veebileht on opereeritud Balticcubes (2MX CAPITAL OÜ), edaspidi “meie”, poolt. Balticcubes pakub sellel veebilehel olevat informatsiooni ja teenuseid kliendile, edaspidi “Teile”, tingimusel, et nõustute kõikide kasutustingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga.

 

Meie veebilehte külastades ja/või sealt midagi ostes, käsitlete meie “teenust” ja nõustute järgnevate kasutustingimustega (ka nendega, mis on ülaltoodud linkidena: privaatsuspoliitika, tarnetingimused ja tagastamistingimused). Need tingimused kehtivad kõikidele veebilehe külastajatele.

 

Palun lugege need tingimused hoolikalt läbi enne meie veebilehel ostlemist. Kasutades meie veebilehel olevaid teenuseid, nõustute kõikide meie tingimustega. Kui Te ei nõustu meie tingimustega, siis ei pruugi Te saada ligipääsu kogu veebilehele ning ei saa kasutada meie poolt pakutavaid teenuseid (e-poodi).

 

Kõik uued teenused, mis lisatakse veebilehele, kuuluvad samuti nende kasutustingimuste alla. Teil on võimalus igal hetkel vaadata praegust versiooni kasutustingimustest selles lehel. Jätame endale õiguse uuendada, muuta või vahetada kasutustingimusi. Teie vastutuseks jääb jälgida neid aeg-ajalt, kasutades meie teenuseid. Jätkates veebilehe tavapärast kasutamist, tähendab, et olete nõustunud ka muudatustega kasutustingimustes.

 

Meie pood põhineb WooCommerce teenustel. Nemad annavad meile vajaliku e-poe platvormi, et müüa oma tooteid ning teenuseid.

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Selleks, et saaksite sooritada tellimust meie veebilehel, peate:

1) Minema meie e-poodi ning toodete lehele;

2) Valima endale meelepärase toote/teenuse;

3) Lisama selle ostukorvi;

4) Minema ostukorvi (paremal üleval nurgas);

5) Vaatama kogu tellimuse (ka koguse) üle;

6) Minema “maksma” lehele;

7) Täitma ära kõik vajalikud lahtrid informatsiooni jaoks;

8) Minema “edasi” tarne lehele;

9) Tegema kindlaks, et kogu sisestatud informatsioon on õige;

10) Minema “tellimust tegema” lehele;

 

MAKSMINE

Kõik tellimused toimuvad läbi Maksekeskus AS-i teenuste ning kõik meie makseviisid (Pangaülekanne, VISA ja MasterCard) on nende poolt võimaldatud. Meie toodetel/teenustel on rahakursiks euro.

 

SEKTSIOON 1 – E-POE TINGIMUSED

Nõustudes antud kasutustingimustega, kinnitate, et olete täisealine või Teile on antud vanema/vastutaja poolt luba e-poe teenuste kasutamiseks. Te ei tohi kasutada meie tooteid ega teenuseid illegaalseks või volitamata tegevuseks. Ühtlasi ka annate nõusoleku, et ei kopeeri meie lehel olevaid andmeid. Te ei tohi levitada viiruseid või kahjulikku koodi. Iga tingimuse rikkumine toob kaasa e-poe kasutusõiguse keelamise.

 

SEKTSIOON 2 – ÜLDISED TINGIMUSED

Me jätame endale õiguse keelata e-poe kasutamise igal vajalikul juhul.

Mõistate, et Teie andmeid (v.a makseviisi) võidakse üle kanda vahendamiseks erinevate võrkude vahel (transpordifirmad) ja muuta, kohandada tehnilistel põhjustel. Makseviiside andmed on alati krüpteeritud ja turvalised.

Nõustute, et ei kopeeri, müü ega jaga meie teenuseid ja ligipääsu meie teenustele, meie veebilehelt, ilma kirjaliku nõusolekuta meilt.

Pealkirjad antud kasutustingimustel on kohandatud mugavaks sirvimiseks ja ei mõjuta tingimuste kehtivust.

 

SEKTSIOON 3 – INFORMATSIOONI TÄPSUS, ÕIGSUS JA AEGUMATUS

Me ei ole vastutavad, kui informatsioon veebilehel jääb arusaamatuks. Sisu sellel veebilehel on loodud üldiseks informatsiooniks ja ei ole mõeldud käsitlemaks kui ainsat allikat otsuste tegemisel. Informatsioonist sõltumine on Teie vastutada.

See veebileht võib sisaldada ajaloolist informatsiooni. Ajalooline informatsioon ei pruugi alati olla asjakohane, vaid on mõeldud ainult refereerimiseks. Jätame endale õiguse muuta veebilehe sisu, aga see ei ole meile kohustuseks. Nõustute, et Teie vastutuseks on jälgida muutuseid meie veebilehel.

 

SEKTSIOON 4 – MUUDATUSED TEENUSTES JA HINDADES

Meie teenuste ja toodete hinnad võivad muutuda ilma teavituseta.

Jätame endale õiguse muuta või eemaldada oma teenuseid või tooteid igal hetkel.

Me ei ole sõltuvad kolmandatest isikutest nende muudatuste osas.

 

SEKTSIOON 5 – TOOTED

Mõned tooted võivad olla saadaval eksklusiivselt. Nendel toodetel on kindel laokogus ja nende tagastamine käib vastavalt meie tagastamistingimustele.

Me oleme teinud kõik endast oleneva, et toodete pildid ja värvid vastaksid tegelikkusele, kuid need on illustratiivsed.

Jätame endale õiguse, kuid ei võta kohustuseks, piirata müümist igale isikule, kui selleks on põhjust. Jätame endale õiguse piirata toodete koguseid. Kõik tootekirjeldused ning hinnad võivad muutuda ilma ette teavituseta. Jätame endale õiguse eemaldada tooteid. Iga pakkumine tootele sellel veebilehel on tühine, kui see on keelatud.

Me ei garanteeri, et tooted, teenused, informatsioon või muu materiaalne asi ostetud või saadud meie e-poest vastab Teie ootustele.

 

SEKTSIOON 6 – MAKSE- JA KASUTAJA INFORMATSIOON

Jätame endale õiguse keelduda tellimusest. Võime piirata või keelata koguseid, mida Teil on võimalik osta. Need piirangud võivad sisaldada tellimusi, mis on tehtud sama kasutaja alt, sama makse informatsiooniga ja/või sama makse aadressi ja/või kohaletoimetamise aadressiga. Kui me peaksime muutma või tühistama tellimust, kontakteerume Teiega e-mailil ja/või arve aadressil ja/või telefoninumbril, mis on lisatud tellimusele. Jätame endale õiguse keelata tellimusi, mis tunduvad olevat tehtud meie jaoks ebasobivatel eesmärkidel.

Nõustute andma ajakohast, täielikku ja täpset makse- ja kasutajainformatsiooni tellimuste juures. Nõustute uuendama oma kasutajat ja muud informatsiooni (k.a e-maili ja makseviisi), et saaksime teiega ühendust võtta, kui selleks tekib põhjus.

 

Lisainfo jaoks, tutvuge meie tagastamistingimustega.

 

SEKTSIOON 7 – VALIKULISED VÕIMALUSED

Me võime pakkuda võimalusi kasutada kolmanda osapoole teenuseid, mille üle meil puudub kontroll ja järelvaade. Mõistate ning nõustute, et pakume juurdepääsu sellistele teenustele ilma garantii ja vastutuseta.

Selliste teenuste kasutamine meie veebilehel on Teie enda vastutusel ning peaksite olema tutvunud ja nõustunud kolmanda osapoolte kasutustingimustega.

Võime ka tulevikus pakkuda selliseid teenuseid/võimalusi meie veebilehel ning nendele kehtivad samad kasutustingimused.

 

SEKTSIOON 8 – KOLMANDA OSAPOOLE LINGID

Mõningad sektsioonid veebilehe sisust, tooted ja teenused võivad sisaldada kolmandate osapoolte sisu.

Kolmandate osapoolte lingid võivad suunata Teid nende veebilehtedele, mis ei ole meiega seotud. Me ei võta vastutust nende ülevaatuse ja ajakohasuse üle ning me ei võta vastutust kolmandate osapoolte sisule.

Me ei ole vastutavad võimaliku kahju osas, mis võib tekkida sooritades oste kolmandate osapoolte veebilehtedel. Palun tutvuge põhjalikult kolmandate osapoolte kasutustingimustega ning veenduge, et mõistate neid täielikult, enne ostu sooritamist. Kaebused ja küsimused tuleks suunata otse kolmandatele osapooltele.

 

SEKTSIOON 9 – KASUTAJATE KOMMENTAARID, TAGASISIDE JA TEISED OSAVÕTUD

Kui avaldate soovi osa võtta (mõningatest võistlustest/kampaaniatest) sisust meie veebilehel või saadate meile ideid, soovitusi, ettepanekuid, plaane jms, kas e-maili, posti või mingil teise suhtlusviisi vahendusel, nõustute, et võime igal ajal, ilma piiranguteta, muuta, kopeerida, avaldada, tõlkida ja teistel viisidel kasutada Teie kommentaare, kui olete selle meile saatnud. Me ei oma vastutust säilitada kommentaare, maksta kompensatsiooni kommentaaride eest või vastata kommentaaridele. Me võime jälgida, muuta või eemaldada sisu, mis on seadusega vastuolus, agressiivne, ähvardav, laimav, pornograafiline, ebasobiv või rikub mõnel muul viisil kummagi poole intellektuaalset vara või antud kasutustingimusi.

Nõustute, et Teie kommentaarid ei riku ühtegi järgmistest kolmanda osapoole õigustest: autoriõigused, kaubamärgi õigused, privaatsus, isikliku vara õigused. Lisaks, nõustute, et Teie kommentaarid ei sisalda laimamisi või ei ole mõnel muul viisil seadusega vastuolus, ebasobivad või viiruseid sisaldavad. Te ei tohi kasutada võlts e-maili aadressi, esineda kellegi teisena või mõnel muul viisil meid või kolmandaid osapooli eksitada kommenteerides. Olete üksi vastutav oma kommentaaride ja nende täpsuse eest. Me ei võta mingit vastutust teie kommentaaride eest ja eeldame, et käitute vastutustundlikult nii meie kui ka kolmandate osapoolte suhtes.

 

SEKTSIOON 10 – ISIKLIK INFORMATSIOON

Teie sisestatud isiklik informatsioon on käsitletud vastavalt meie privaatsuspoliitikale. Tutvuge sellega privaatsuspoliitika lehel.

 

SEKTSIOON 11 – VEAD, EBATÄPSUS JA PUUDUJÄÄGID

Vahel võib meie veebilehel või teenustel esineda kirjavigasid, ebatäpsust või puudujääke, mis võivad olla seotud toodete kirjeldustega, hindadega, kampaaniatega, pakkumistega, tarnega või saadavusega. Me jätame endale õiguse teha korrektuure ning muuta või uuendada informatsiooni või tühistada tellimus, kui informatsioon osutus ebatäpseks.

Me ei võta endale kohustust uuendada, muuta või täpsustada informatsiooni meie teenuste või veebilehe sisu kohta, kui see ei ole seaduse poolt nõutav. Me ei kohalda täpsustavat värskendust või värskenduskuupäeva, mis näitab, et antud teenuses/tootes on tehtud uuendusi.

 

SEKTSIOON 12 – KEELATUD TEGEVUSED

Lisaks teistele keeldudele meie kasutustingimustes, on Teil keelatud kasutada veebilehte või selle sisu järgmistel juhtudel: ebaseaduslikul eesmärgil; eesmärgiga kaasata teisi ebaseaduslikus tegevuses; eesmärgiga rikkuda rahvusvahelisi või riiklike seadusi, reegleid, regulatsioone või kohalikke korraldusi; eesmärgiga rikkuda meie või teiste intellektuaalse vara õigusi; eesmärgiga teisi ahistada, ära kasutada, solvata, kahjustada, halvustada, hirmutada või ükskõik, mis moel diskrimineerida; sisestades vigast või eksitavat informatsiooni; eesmärgiga üles laadida või jagada viiruseid või mistahes kahjulikku koodi, mida kasutatakse mõjutamaks, ükskõik, millise veebilehe või Interneti, töötamist; kogudes või jälgides teiste isikliku informatsiooni; spämmides või mõnel muul ebasobival moel veebilehele sisu jagamisel; käitudes ebamoraalselt või ebasobilikul eesmärgil; eesmärgiga segada või sekkuda turvalisuse teenuste töösse meie ja/või teistel veebilehtedel või Internetis. Me jätame endale õiguse eemaldada Teie võimalus veebilehte kasutada, rikkudes antud sektsiooni tingimusi.

 

SEKTSIOON 13 GARANTII JA VASTUTUSE PIIRAMINE

Me ei garanteeri, esinda ega vastuta, et meie teenuste kasutus ei ole segatud, õigeaegne, turvaline ja vigane.

Me ei vastuta selle eest, et meie teenuste kasutamisest saadud tulemused on täpsed ja usaldusväärsed.

Nõustute, et aeg-ajalt võime kustutada oma teenused täpsustamata ajaks või kustutada oma teenused ilma ette teatamata.

Nõustute, et teenuse kasutamine on teie enda vastutada. Teenus ja kõik tooted ning teenused, mida see sisaldab, on võimaldatud Teile kasutamiseks “nii nagu nad on” ja “saadaval” ilma otsese või kaudse garantiita (v.a tehase poolt tulnud defektiga tooted).

Mingil juhul ei vastuta Balticcubes, meie direktorid, ametnikud, töötajad, sidusettevõtted, esindajad, töövõtjad, praktikandid, tarnijad, teenusepakkujad ega litsentsiandjad vigastuste, kaotuste, nõuete ega otsese, kaudse, juhusliku, karistava, erilise või sellest tulenevad mis tahes kahjud, sh. saamata jäänud kasum, saamata jäänud tulu, kaotatud säästud, andmete kadumine, asendamiskulud või muud sarnased kahjud, mis tulenevad lepingust, kahju tekitamisest (sh. hooletusest), rangest vastutusest või muust, mis tekivad mis tahes teenuse või hangitud toote kasutamisest või mis tahes muul viisil teenuse või toote kasutamisega seotud pretensioonide kohta, sh. mis tahes sisu vead või puudujäägid või mistahes kahju või kahjustuse, mis on tekkinud teenuse kaudu postitatud, edastatud või muul viisil kättesaadavaks tehtud sisu (või toote) kasutamise tagajärjel, isegi kui neile teatatakse nende võimalusest. Kuna mõned osariigid või jurisdiktsioonid ei luba tagajärgede või juhuslike kahjude eest vastutust välistada ega piirata, on meie vastutus piiratud sellistes osariikides või jurisdiktsioonides seadusega lubatud maksimaalses ulatuses.

 

SEKTSIOON 14 – HÜVITAMINE

Nõustute, et ei võta Balticcubes ja meie partnereid, ametnike, direktoreid, esindajaid, töövõtjaid, litsentsiandjaid, teenusepakkujaid, alltöövõtjaid, tarnijaid, interne ja töötajaid vastutavaks ühegi nõude osas, sh. advokaaditasud, mille on maksnud mõni kolmas isik või mis tulenevad Teie teenusetingimuste või nende poolt viidetena lisatud dokumentide rikkumisest või mis tahes seaduse või kolmanda isiku õiguste rikkumisest.

 

SEKTSIOON 15 – SÄTETE KEHTIVUSE KAOTAMINE

Juhul, kui mõni nendest kasutustingimustest osutub ebaseaduslikuks, tühiseks või jõustamatuks, on see säte siiski täidetav täies ulatuses, mida lubavad kehtivad seadused, ja täitmisele pööramatu osa loetakse käesolevatest kasutustingimustest eraldatuks. Selline määramine ei mõjuta muude allesjäänud sätete kehtivust ja jõustatavust.

 

SEKTSIOON 16 – LÕPETAMINE

Poolte kohustused, mis tekkisid enne lepingu lõppemise kuupäeva, jäävad käesoleva lepingu lõppemiseni samaks kõigil eesmärkidel.

Need kasutustingimused kehtivad seni, kuni Teie või meie need lõpetame. Võite need kasutustingimused igal ajal lõpetada, teatades meile, et te ei soovi enam meie teenuseid kasutada, või kui lõpetate meie veebilehe kasutamise.

Kui meie otsuse kohaselt ei suuda Te või kahtlustame, et Te ei ole järginud mõnda käesolevate kasutustingimuste tingimust või sätet, võime ka selle lepingu igal ajal, ilma ette teatamata, lõpetada ja jääte vastutavaks kõigi tasumisele kuuluvate summade eest. (sh. lõpetamise kuupäeva); ja / või võib keelata teil juurdepääsu meie teenustele (või mõnele nende osale).

 

SEKTSIOON 17 – TERVE KOKKULEPE 

Nende kasutustingimuste mõne õiguse või sätte kasutamise või jõustumata jätmine ei tähenda loobumist selle õigusest või kohustusest.

Need kasutustingimused ja mis tahes põhimõtted või tegevusreeglid, mille oleme avaldanud sellel veebilehel või seoses teenusega, moodustavad kogu Teie ja meie vahelise kokkuleppe ja mõistmise ning reguleerivad teenuse kasutamist, asendades kõik varasemad või samaaegsed lepingud, teatised ja ettepanekud, kas suulised või kirjalikud, Teie ja meie vahel (sh. kasutustingimuste eelnevad versioonid).

Mis tahes ebaselgust nende kasutustingimuste tõlgendamisel ei tohi suunata koostaja poole.

 

SEKTSIOON 18 – KOHALDATAV ÕIGUS

Käesolevaid kasutustingimusi ja kõiki eraldi lepinguid, millega pakume teile teenuseid, reguleeritakse ja tõlgendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

 

SEKTSIOON 19 – TEENUSTE TINGIMUSTE MUUTMINE

Sellel lehel saate igal ajal teenusetingimuste uusima versiooni üle vaadata.

Me jätame endale õiguse oma äranägemise järgi neid teenusetingimuste mis tahes sektsioone värskendada, muuta või asendada, asendades värskendused ja muudatused meie veebilehele. Teie kohustus on kontrollida meie veebilehte perioodiliselt muudatuste osas. Meie veebilehe või teenuse jätkuv kasutamine või sellele juurdepääsemine pärast nende teenusetingimuste muudatuste postitamist tähendab nende muudatustega nõustumist.

 

SEKTSIOON 21 – ETTETELLIMINE JA ERITELLIMUSED

Kui mõned tooted on välja müüdud, pakume kohati võimalust neid ette tellida. Eritellimusel tooted on saadaval ainult ettetellimisel. Teil on võimalik neid tooteid osta vajutades vastavale nupule välja müüdud tootel. Maksmise protsess jääb samaks ning tasumine toimub täielikult. Tellimus saadetakse välja koheselt, kui tooted on tagasi laos, aga mitte hiljem kui 30 päeva pärast. Eeldatavad tarneajad on kajastatud tootelehtedel.

 

SEKTSIOON 21 – KONTAKT

Küsimused ja soovitused kasutustingimuste kohta tuleb saata e-maili aadressil info@balticcubes.ee

 

Kehtiv alates: 01/06/2021

2MX Capital OÜ

Reg.kood 16210627

Ettevõte ei ole käibemaksukohustuslane

Tedre tn 77, 10616, Tallinn, Eesti