fbpx
  1. Esileht
  2. /
  3. Tagastustingimused

Tagastustingimused

TAGASTAMISTINGIMUSED

Tagastusõigus kehtib vastavalt Eesti Vabariigi Võlaõigusseaduse § 56-le, 14 päeva. Kui 14 päeva on möödunud Teie ostu sooritamisest, siis ei ole võimalik tellimust tagastada ega ümber vahetada (v.a garantii korras tehase poolt tulnud defektiga tooted).

Et saaksite tellimuse tagastada, peab kogu tellimus (kaup) olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel. Samuti peab tellimus olema originaalpakendis.

Et saaksite tellimuse tagastada, peab kogu tellimus (kaup) olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel koos siltidega ja originaalpakendis. Teil on vaja ka ostuarvet tehingu tõendamiseks.

 

ERANDID / MITTE-TAGASTATAVAD TOOTED.

Teatud tüüpi tooteid ei saa tagastada, näiteks näiteks eritellimused või isikupärastatud tooted. Palun võtke ühendust, kui teil on konkreetse üksuse kohta küsimusi või muresid.

Kahjuks ei saa me aktsepteerida allahinnatud toodete või kinkekaartide tagastamist.

Küsimuste korral võite alati meiega ühendust võtta aadressil info@balticcubes.ee.

 

TAGASTAMINE

Kui tagastatud tellimus on meieni jõudnud, siis vaatame selle üle ning saadame e-maili vastava otsusega. Kui otsus on positiivne, siis tagastame kogu tellimuse summa või vahetame toote ümber. Tagastatud summa jõuab teie kontole kõige hiljemalt 14 päeva jooksul.

 

HILINENUD VÕI EBASOBILIKUD TAGASTUSED

Kui te ei ole saanud oma tagastatud summat kätte, vaata esmalt uuesti üle oma panga väljavõte. Kui Te ei ole peale 14 päeva möödumist oma tellimuse eest tasutud summat tagasi saanud, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@balticcubes.ee.

VÄLJAVAHETAMINE

Oleme nõus tooteid vahetama välja 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest, juhul kui ostetud toode ei sobi Teile. Lisaks vahetame välja kõik tooted, mis on defektiga või muul moel kahjustatud meie poolt. Kui soovite toodet välja vahetada ja see vastab antud tingimustele, siis saatke meile e-mail info@balticcubes.eening juhendame Teid edasi.

 

KOHALETOIMETAMINE

Oma toote tagastamiseks, tuleb see saata aadressil: 2MX CAPITAL OÜ, Tedre 77-54 Tallinn, Eesti. Eestis tehtud ostu puhul saab tooteid tagastada ka tagastuskoodiga (Smartposti puhul saadud uksekood). Tagastamise tarne katab tellimuse tegija (Eestis on tagastamine tasuta). Tarne tasu ei kuulu tagastamisele. Kui saadame Teile tagastatud summa, siis sellest arvutatakse maha kohaletoimetamise tasu.

Olenevalt Teie asukohast, võib tarneaeg varieeruda, et välja vahetatud toode Teieni jõuaks, kuid kindlasti teavitame Teid sellest.

 

Kehtiv alates: 01/06/2021

2MX CAPITAL OÜ

Reg.kood 16210627

Ettevõte ei ole käibemaksukohustuslane

Tedre 77, 10616, Tallinn, Eesti