fbpx
  1. Esileht
  2. /
  3. Tooted
  4. /
  5. Tarvikud
  6. /
  7. GAN Halo Smart Timer V2

GAN Halo Smart Timer V2

34.99

Ainult 1 laos

Product price
Additional options total:
Order total:

Tutvustame Teile GAN Halo Smart Timerit, revolutsioonilist kiirkuubimistaimerit, mis viib teie Speed cubing’u järgmisele tasemele. Sellel uuenduslikul taimeril on mitmeid funktsioone, mis eristavad selle konkurentidest.

 

Tänu võimalusele salvestada selle sisemällu kuni 10 000 tulemust saate hõlpsalt jälgida oma edusamme ja näha, kui palju olete aja jooksul arenenud. Kuid see pole veel kõik – lisaks ühendub ka CubeStationi rakendusega, pakkudes teile kohandatud koolitusprogramme, mis aitavad teil viia oma oskused järgmisele tasemele.

 

Seda eristab aga selle kohandatav valgustussüsteem. Valikus on 90 erinevat valgusefekti, mille abil saate luua isikupärastatud kuubimiskogemuse, mis on teile ainulaadne. Olenemata sellest, kas eelistate julget ja erksat värviskeemi või vaoshoitumat ja peenemat välimust, GAN Halo Smart Timer on teie jaoks kindel.

 

Täiustatud funktsioonide ja elegantse moodsa disainiga stopper on hädavajalik igale tõsisele kiirkuubikule, kes soovib oma oskusi täiustada ja oma kuubikumängu järgmisele tasemele viia. Ärge leppige tavalise taimeriga – minge üle GAN Halo Smart Timerile juba täna ja kogege speedcubingu tulevikku.

Sulle võivad veel meeldida

Menüü