fbpx
  1. Esileht
  2. /
  3. Tooted
  4. /
  5. Tarvikud
  6. /
  7. QiYi Smart Timer Bluetooth

QiYi Smart Timer Bluetooth

26.99

Laos

Product price
Additional options total:
Order total:

Oled sa kiirkuubiku entusiast, kes soovib purustada isiklikke rekordeid? Tutvu QiYi nutika taimeriga, mängu muutva seadmega, mis on loodud viima sinu kuubikuoskused järgmisele tasemele.

📱 Nutitelefoni integreerimine
Laadi oma nutitelefoni alla meie tasuta, kasutajasõbralik rakendus ja ühenda see QiYi nutika taimeriga Bluetoothi kaudu. Mõne kraaniga oled valmis jälgima, analüüsima ja parandama oma kiirkuubiku aegu nagu kunagi varem.

⏱️ Täpne ajastus
QiYi nutikas taimer pakub enneolematut täpsust, tagades, et iga millisekund loeb. Olgu sa algaja või kogenud proff, hindad täpset ajamõõtmist, mis aitab sul oma oskusi lihvida.

🔋 Patareitoide
AAA patareidega (ei kuulu komplekti) toidetud taimer on loodud kaasaskantavuse ja mugavuse huvides. Võta see endaga kaasa võistlustele või harjutussessioonidele, ilma et peaksid muretsema laadimiskaablite või pistikupesade pärast.

📲 Tasuta QiYi nutitelefoni alus kaasas
Et muuta oma kuubikukogemus veelgi nauditavamaks, on igas QiYi nutikas taimeris kaasas tasuta nutitelefoni alus. Seadista oma telefon täiusliku nurga all, et jälgida oma aegu ja vaadata õpetusi käed vabad.

🔄 Probleemivaba andmesünkroonimine
Kõik sinu salvestatud ajad sünkroonitakse automaatselt rakendusega, võimaldades sul üle vaadata oma edusammud, seada uusi eesmärke ja isegi jagada oma saavutusi kuubikukogukonnaga

Sulle võivad veel meeldida

Menüü