fbpx
  1. Esileht
  2. Blogi
  3. 7 Arendavat kingiideed noortele ja lastele

7 Arendavat kingiideed noortele ja lastele

Jõulude saabumine toob kaasa mitte ainult lumised maastikud, vaid ka rõõmu, soojust ja ootusärevust. Üks parimaid viise seda elevust suurendada on kinkidega, mis mitte ainult ei meeldi lastele, vaid pakuvad ka arendavat ja harivat väärtust. Kui otsid täiuslikku kingitust oma lapsele, siis vaata lähemalt Balticcubes e-poe suurepärast valikut rubiku kuubikute ja teiste arendavate mõistatuste osas. Oleme sulle enda poolt kingituse valimise lihtsamaks teinud ning välja toonud 7 populaarset mõistatust.

  1. QiYi Warrior S – 10.99€

arendav mänguasi

Tegemist on taskukohase, kuid väga kvaliteetse 3×3 Speedcube’ga, mis on ideaalne alustavale lahendajale esimeseks rubiku kuubikuks. 3×3 Rubiku Kuubik on klassikaline ning üks populaarsemaid arendavaid mõistatusi noorte seas maailmas.

 

2. GAN 356 M – 41.99€

GAN 356 M on väga armastatud 3×3 Speedcube. Selle omadused on fantastilised tänu magnetitele, mis paiknevad kuubi sees – need tagavad kiire ja sujuva lahendamise elamuse kõigile. Lisaks on komplektis kaasas suur hulk erinevaid tarvikuid.

 

3. Jelly Pyraminx – 15.99€

Pyraminx on üks kergemaid mõistatusi meie tootevalikus, mille lahendamine sobib ka pisematele. Jelly seeria annab sellele tootele erakordselt laheda välimuse. Lisaks sellele on toote nurkade sees magnetid, mis muudavad selle lahendamise sujuvamaks.

 

4. QiYi Megaminx 2×2 – 13.99€

2×2 Megaminxi lahendamine on klassikaliselt Megaminxist mõne võrra kergem ning sobib kõikides vanuses lastele kui ka noortele esimeseks mõistatuseks. Veel on antud tootel klassikalisest erinev välimus tänu mustale sisemusele.

 

5. QiYi Qidi S2 2×2 – 9.49€

See on 2×2 suuruses Rubiku Kuubik, mis on tänu soodsale hinnale ja headele omadustele üks maailma populaarseim 2×2 Speedcube alustavate lahendajate seas. Selle lahendamise õppimine on jõukohane kõikidele.

 

6. GAN 12 Maglev – 81.99€

GAN 12 Maglev on tippklassi Speedcube, millel on võrratud omadused. See liigub fantastiliselt kiirelt ning mugavalt, mistõttu saab sellega ideaalselt uusi ajalisi rekordeid püstitada. Sobib lahendamiseks nii alustavale lahendajale kui ka asjaarmastajale.

 

7. MoYu Meilong 5×5 – 14.99€

Klassikaline Rubiku Kuubiku lahendamine on lapsel juba selge, kuid on soov proovida midagi keerulisemat? Sellisel juhul on 5×5 Rubiku Kuubik paras pähkel. MoYu Meilong seeriat iseloomustab soodne hind, kuid hea kvaliteet.

 

Balticcubes e-poe lai valik pakub kingiideid igale vanusele ja maitsele. Need kingitused mitte ainult ei paku lõbu ja naudingut, vaid aitavad kaasa lapse arengule mitmel tasandil. Vaata SIIT ka meie teisi tooteid. Kui sa ei ole kindel, millist toodet või mõistatust kingituseks valida, siis küsi julgelt nõu Balticcubes päkapikkudelt, kes aitavad sind rõõmuga 🎅