fbpx
  1. Esileht
  2. Blogi
  3. Miks valida lahendamiseks Speedcube?

Miks valida lahendamiseks Speedcube?

Balticcubes Blog Post 1

Speedcubemine ehk ruubiku kuubiku kiiruse peale lahendamine on mänguasjade maailmas tõusvas trendis. Seetõttu räägime antud blogipostituses, miks valida endale lahendamiseks ning harjutamiseks modernne ruubiku kuubik ehk speedcube meie e-poest.

Soovime oma klientidele pakkuda võimaluse viia kuubiku lahendamine järgmisele tasemele, mistõttu leiate meie tootevalikust kõrge kvaliteediga kiirkuubikud.

   

Speedcube muudab mõistatuse lahendamise mugavamaks, sest külgede liigutamine on tunduvalt sujuvam tänu magnetitele, mis asuvad ruubiku kuubiku nurkades. Lisaks sellele on igal inimesel võimalik kohandada kuubik vastavalt enda soovidele ja eelistustele. Nagu ka nimi speedcube ütleb, siis on igal inimesel võimalik ruubiku kuubik palju kiiremini kokku panna ja sõpradele silmad ette teha.

Speedcube sobib väga hästi ka alustavale ja õppivale lahendajale, sest need on tänu kõrgele kvaliteedile palju stabiilsemad ning vastupidavamad.

Oleme ainus mänguasjade e-pood, kes pakub Baltimaades professionaalseid ja suurt valikut ruubiku kuubikuid. Endale sobiva variandi leiad meie tootevalikust.

Rohkem informatsiooni, põnevat sisu ning huvitavaid näpunäiteid on ka meie sotsiaalmeedias Facebookis ja Instagramis.