fbpx
  1. Esileht
  2. Blogi
  3. Rubiku kuubik vs Speed Cube – Mis on nende erinevus?

Rubiku kuubik vs Speed Cube – Mis on nende erinevus?

Balticcubes Blog post 2- rubiku kuubik

Selles artiklis heidame pilgu Speed Cube’ile ja kuidas Rubiku kuubik sellest erineb, eesmärgiga, et meie lugejad saaksid teha parima valiku ruubiku kuubiku soetamisel.

Oleme kõik tuttavad Rubiku kuubiku mõistatusega, mille eesmärgiks on sobitada kuubiku kõik küljed vastava värviga kokku. Need, kes selle mõistatusega rohkem tuttavad, on äkki kuulnud ka väljendit nagu – Speed cube.

Rubiku kuubik ja selle moodsam vaste Speed Cube on kaks variatsiooni samast mõistatusest. Rubiku kuubik leiutati ligi 50 aastat tagasi ja läbi aja on mõistatuse populaarsus kasvanud meeletult. See tõi endaga kaasa kiiruse peale lahendamise, mis muutus tunnustatud spordiks. Samaaegselt tekkis lahendajate seas nõudlus ruubiku kuubikutele, mis on kiired, painduvad ja reguleeritavad.

Mis on Speed cube ja kuidas Rubiku kuubik erineb sellest?

Speed Cube on loodud selleks, et aidata kiirkuubijatel ehk Speedcuber’itel keskenduda kuubi võimalikult kiirele lahendamisele, kaotamata tähtsaid sekundeid kuubi füüsiliste piirangute tõttu.

Speed Cube’il on lisavõimalused ja sisemised mehhanismid, mis võimaldavad reguleerida Ruubiku kuubiku painduvust, kiirust ja sujuvust vastavalt lahendaja eelistusele.

Speed ​​Cube’i mehhanism on loodud pingele vastupidavamaks, et see ei laguneks kiirete manöövrite sooritamisel, mis on võib juhtuda originaalse Rubiku kuubik puhul.

Originaalsel Rubiku kuubikul on kuubiku osadel kleebised. Need kipuvad kasutamise käigus maha kuluma. Kuna mõistatus eeldab, et värvid oleksid hõlpsasti eristatavad, nõuab originaalne Ruubiku kuubik pärast pikemat kasutust uute kleebiste paigaldust.

Speed ​​Cube on valmistatud ühtsetest plastikosadest, mis ei kulu isegi pärast pikaajalist kasutust.

Rubiku kuubikul on ikooniline nostalgiat tekitav välimus, mille tunneb ära iga generatsiooni esindaja. Uuemad Speed ​​Cube’id säravad enda moodsa disaini ja tipptasemel tehnoloogiaga, millega originaalne Ruubiku Kuubik enam konkureerida ei suuda.

Speed ​​Cube, milline sobib just minule?

Teada, millisest kuubikust alustama peaks või milline oleks hea valik järgmiseks sammuks, sõltub teie oskuste tasemest.

Koostasime Teile lühikese juhendi meie pakutavatest toodetest vastavalt lahendaja oskustasemele:

ALUSTAV LAHENDAJA

QiYi Warrior S rubiku kuubik sobib hästi alustavale lahendajale. Tegemist on väga hea kvaliteediga Speed Cube’ga vaatamata soodsale hinnale. Speedcuberite seas öeldakse, et Warrior-S on üks parim madala hinnaga rubiku kuubik, mis kunagi tehtud. Kui sa pole veel rubiku kuubik lahendamise alustamises täiesti kindel, peaks see kindlasti olema üks Sinu esimesi valikuid.

EDASIJÕUDNUD LAHENDAJA

MoYu RS3 M 2020 rubiku kuubik on hea valik edasijõudnud lahendajale. Tegemist on väga hea Speed Cube’ga, mis sobib edasijõudnud lahendajatele ideaalselt enda omaduste tõttu- sujuv ja paindlik külgede liikumine. Lisaks sellele on tegemist ühe kiirema ja kergema Speed Cube’ga, mis kunagi tehtud.

 SUUREM ASJAARMASTAJA

Kui sa oled suurem asjaarmastaja, siis peaks olema sinu valik rubiku kuubik GAN 354M V2. Tegemist on väga kõrge kvaliteediga ning hinnatud Speed Cube’ga, mis annab uskumatult hea lahendamise kogemuse. Lisaks sellele on tootel suurepärased omadused: sujuv külgede pöörlemine, hea kiirus ning toode on tänu oma mõõtmetele lahendaja jaoks väga käepärane. Veel sisaldub pakendis nii spetsiaalne ruubiku kuubiku hoiustamise karp kui ka kott.

Menüü