fbpx
  1. Esileht
  2. Blogi
  3. Rubiku Kuubikud ja Teised Mõistatused Alustavale Lahendajale

Rubiku Kuubikud ja Teised Mõistatused Alustavale Lahendajale

Käesolevas blogipostituses tutvustame erinevaid Rubiku kuubikuid ning teisi mõistatused, mis sobivad kõige paremini alustavale lahendajale. Rubiku kuubiku lahendamine on lõbus ning arendav ja see sobib nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. 

2×2 RUBIKU KUUBIK

ruubiku kuubik 2x22×2 rubiku kuubik on kõige väiksem ning üldiselt ka kõige lihtsam ruubiku kuubik, mistõttu on sellega hea kuubiku maailmas esimest tutvust teha. Usume, et antud kuubiku mudel sobib nii kõige väiksematele kui ka suurtele ning selle lahendamise suudab ära õppida igaüks. Ruubiku kuubik MoYu RS2 M on üks parimaid 2×2 kuubikuid ning see sobib ideaalselt nii alustavale lahendajale kui ka suuremale asjaarmastajale. Samuti soovitame QiYi QiDi 2×2 mudelit, mis on taskukohane, aga samuti väga kvaliteetne lahendamise omaduste poolest. 

3×3 RUBIKU KUUBIK

3×3 rubiku kuubik on kindlasti kõige populaarsem kuubik, mida enamik inimesed teavad ning on vähemalt korra enda käes hoidnud. Paljud usuvad, et see sobib lahendamiseks vaid lastele või selle lahendamine on väga keeruline, mistõttu ei julge nad selle lahendamist isegi proovida. Oleme veendunud, et 3×3 rubiku kuubik sobib kindlasti kõikidele inimestele ja selle lahendamise õpib ära ühe-kahe päevaga. Kui lahendus on selge, siis on vaja ainult harjutada ja harjutada, et uusi ajalisi rekordeid püüda. Meie julgustame sind proovima ning vali näiteks QiYi Warrior S rubiku kuubik, sest sellel on väga head omadused ning taskukohane hind. Kui sa tunned, et soovid alustada lahendamist veel ägedama ja kvaliteetsema kuubiga, siis soovitame Sulle YuXin LittleMagic 3×3 M või YuXin LittleMagic V2M magnetitega Rubiku Kuubikut. 

4×4 RUBIKU KUUBIK

4×4 rubiku kuubiku õppimine võtab kindlasti aega, kuid kui sa ei karda väljakutseid, siis julgustame sind kindlasti seda proovima. Antud ruubiku kuubik sobib pigem edasijõudnud lahendajale või suuremale asjaarmastajale. Ühtlasi sobib see inimestele, kellele meeldivad elus väljakutsed ning keerulised mõistatused- just seda endast 4×4 ruubiku kuubik kui arendav mänguasi endast kujutab. Kuna tegemist on üsna keerulise mõistatusega, siis peab olema selle lahendamine sujuv, mugav ning nauditav. Seetõttu sobib sulle ruubiku kuubik QiYi W/S2 4×4 väga hästi, sest sellel on vastavad ehk head omadused. Antud mudelit on saadaval nii klassikalise värvilise kui ka musta kujundusega. 

PYRAMINX 

Pyraminx on arendav mänguasi, mis ei ole otseselt ruubiku kuubik, sest püramiid ei ole kuubi kujuga. Tegemist on mõistatusega, mis kuulub valdkonda “teised mõistatused”, kuid vaatamata sellele kasutatakse seda kiirkuubimise võistlustel. Pyraminx sobib kindlasti kõikidele lahendajatele ning inimestele, sest selle lahenduse ära õppimine on väga kerge ning jõukohane ka kõige pisematele. Tegemist on kindlasti kõige lihtsama mõistatusega meie tootevalikust, mistõttu julgustame Sind seda proovima. YuXin LittleMagic Pyraminx M annab suurepärase elamuse lahendamisel, sest nurkades olevad magnetid muudavad külgede liigutamise erakordselt sujuvaks. Kui sa soovid hoopis proovida midagi teistsugust, siis soovitame kihvti välimusega Jelly Seeria Pyraminxi

SKEWB

Skewb on väga populaarne arendav mänguasi, mis erineb oma lahenduse poolest tavalisest ruubiku kuubikust. Samuti usume, et Skewbi lahendamine ning selle õppimine on pigem kerge, mistõttu sobib see väga hästi nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad uut ja huvitavat mõistatust lahendada. QiYi Jelly Skewb on ainulaadse disaini ja välimusega Skewb Jelly sarjast, mis sobib ideaalselt alustavale ning õppivale lahendajale. 

MEGAMINX

Viimane äge mõistatus, mida soovitame alustavale ja õppivale lahendajale, on Megaminx. Selle lahendamine ja õppimine on huvitav ning põnev kõigile. Meie tootevalikus on olemas lihtsam versioon Megaminxist, mida kutsutakse Kilominxiks. QiYi 2×2 Kilominx/Megaminx sobib hästi alustavale lahendajale ning kui otsid suuremat väljakutset, siis soovitame proovida MoYu Meilong Megaminxi lahendamist. 

Meie tootevalikusse kuulub veel väga palju teisi ägedaid mõistatusi ning Rubiku kuubikuid, millega on võimalik tutvuda siin

Kui sa ei tea milline arendav mänguasi endale, lapsele või sõbrale valida, siis võta meiega julgelt ühendust Facebookis või Instagramis ning kindlasti leiame sobiva toote!